TICK Logo

Web Design & Development I & II

Super oferta verore me 30% zbritje.

Me 02 Korrik 2018 fillon trajnimi – Bazat e Programimit në WEB. Orari E Hëne – Marte- Mërkure – Enjete – Premte  17:00-19:00

Trajnimi i përmban:
– WEB I (HTML, CSS, JavaScript, jQuery) – 30 orë
– WEB II (PHP dhe MySQL) — 30 orë
– Kodimi i projektit DEMO SMP – 15 orë .

Detajet për trajnimin : Web Design & Development I & II

Trajner Msc. Burim Avdiu.
Kontakto në info@tick-ks.com;
045/899099(viber) – 049/308085.
Kujdes numri i vendeve të lira vetëm 3 studentë !!!

Çmimi nga 230 në 160 Euro për studentë